Turkish (Turkiye)English

  

IDO
Home BEFORE YOUR JOURNEY


Ticket Sale Point

You don’t want to purchase your ticket from internet or by phone ?

More

 
Shuttle Services

You have just arrived to Yenikapı and want to go to Atatürk Airport or Taksim.  No need to take Taxi, take the shuttles depart from Yenikapı.

More

 
Important Information

We suggest you to visit this section before your trip.

More

 
Ticket Sale Channels

You have four options to purchase your IDO’s inter-city line tickets, please visit our sales channels to have more information.

More

 
Passengers with Disabilities

Please visit these section before your trip.

More

 

MÜŞTERİ ŞİKAYET YÖNETİM SÜRECİ


Müşteri Şikayet İletişim Kanalları


İstanbul Deniz Otobüsleri, tüm iletişim kanallarından iletilen şikayetleri kayıt altına alır ve hizmetlerini iyileştirme yönünde bir fırsat olarak değerlendirir.

Bildirimleri Kayıt Altına Alma

Yolcularımız tarafından iletilen şikayetler farklı kayıt numaraları altında kayıt edilir ve yolcumuzun tercih ettiği geri dönüş kanalına göre, kayıt altına alındığına dair bilgilendirme yapılmaktadır. Paylaşılan her türlü kişisel bilgi gizlilik politikası doğrultusunda muhafaza edilmektedir.

Şikayetin İncelenmesi Ve Değerlendirilmesi

Tüm şikayetler konularında uzman müşteri hizmetleri personelleri tarafından yanıtlanmaktadır. Müşteri hizmetleri uzmanları gelen dilek veya şikayetin bir bölümüne veya tamamına yanıt veremiyorsa,  konu ile ilgili birim seçilir ve teknik açıklama alınması için iletilir. Ve müşteri hizmetleri süreç hakkında yolcuya bilgilendirme yapar.

Nihai Bilgilendirme

Müşteri şikayetlerinin mümkün olan en kısa sürede yanıtlanması şirketimizin önceliklerindendir. İletilen tüm şikayetler objektif ve adil olarak değerlendirir, yolcularımız kendisine iletilen bilgilendirmeden memnun olduğunda şikayet kaydı sonuçlandırılır.

Sürekli İyileştirme

Şikayetlerin yinelenmesini engellemek amacıyla düzeltici ve önleyici faaliyetler belirlenerek süreçlerimizi sürekli revize ederiz. Yapılan iyileştirme faaliyetlerin etkinliği sürekli izlenir.

 
Ticket Changes&Cancellation

Access to information about ticket changes or returns

More

 
Rules& Conditions


You have excess Baggage or pet travelling with you?

More

 


Ödül

Online Services