Turkish (Turkiye)English

  

IDO
Anasayfa İDOMİRAL İdomiral Programı

PROGRAM HAKKINDA

İDOMİRAL programı, dünyanın en büyük denizcilik şirketi olan İDO’nun yolcularına gerek İDO ile seyahatlerinde gerekse çok farklı alanlarda gerçekleştirecekleri alışveriş işlemlerinde çok önemli avantajlar sunan sadakat programıdır. 
Bu ayrıcalıklı, avantajlı ve dünyada tek olan programdan yararlandıkça, her şeyden önce denizlerimizde keyifli, güvenli, konforlu ve huzurlu seyahatler kazanacaksınız. Üstelik İDOMİRAL programına üyeliğiniz, yanında hiçbir ek kart gerektirmeyecek kadar kolay bir biçimde, sadece cep telefonu numarası ile gerçekleşiyor. 

Telefon numaranızı belirterek yapacağınız başvurunun ardından size iletilecek kod ile İDOMİRAL programına katılabiliyorsunuz. Ardından da tüm üye mağazalardan, otel ve araç kiralama alanlarından avantajlı biçimde faydalanmaya başlıyorsunuz. Ve tabii ki İDO’dan biletinizi İDOMİRAL üyeliğiyle aldığınızda mil biriktirerek, bedava yolculuk hakları kazanabiliyorsunuz. Ayrıca, yapmakta olduğunuz akaryakıt harcamalarıyla ilgili olarak İDO’nun yakıt ortağının sunduğu indirim ve promosyonlardan da yararlanıyorsunuz. Bütün bu avantajlarıyla birlikte İDOMİRAL üyeliği konforlu deniz yolculuğunun anahtarıdır. 

AVANTAJLAR DENİZİNDE KARTA GEREK YOK

Ek bir banka ortaklığı, banka kartı ya da kredi kartı gerektirmeyen İDOMİRAL üyeliği ile avantajlardan çok daha pratik bir biçimde yararlanıp mil puan biriktirebileceksiniz. Mil puan kazanmak için özel bir şey yapmanıza gerek yok! İDOMİRAL üyeliği ile yaptığınız her türlü harcamanız size mil puanlar kazandırıyor. İster yurtiçi, ister yurtdışı alışverişlerinizde ödemenizi ilgili üye mağazalarından İDOMİRAL kodunuz ile yaptığınızda, İDO seyahatleriniz için harcama yapmanıza da gerek kalmayacak. 

Deniz ulaşımında hızlı ve bedava ulaşım sadece İDOMİRAL ile! 

İDOMİRAL üyeliğinizle size iyi alışverişler, iyi seyahatler dileriz


Ödül

Online İşlemler